• Намалена цена
  • Ново
1 buc Нови пристигнување Делукс удар Мапата Персоналните Светската Мапа Мини експлодирам Фолија Слој на Кожата Постер
zoom_in

1 buc Нови пристигнување Делукс удар Мапата Персоналните Светската Мапа Мини експлодирам Фолија Слој на Кожата Постер

DEN 265.00 311.52

Износот
check Това е достапна

Карактеристики Сосема нов и висок квалитет на патна светот удар мапата Најдобро продаваните Неверојатни производи Направени во Кина Голема, совршен за да се покажат каде сте биле на патување Доаѓа спакувана во масна цевка ,така што може да биде дадена како дар. Спецификации на Боја : видете слики Size : 42x30 cm и 82x59cm Материјал : kraft хартија Пакет Вклучува :
1 x Постер Светот удар Мапа
Плаќање :
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел.
Испорака :
* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени. Но, ние може да ви понуди попуст на производот.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
* Ако не го добиете вашиот производ 30days. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Врати се прифати, во рок од 7 дена по приемот на објектот. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Повратни информации :
* Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме не двоумете се да ни даде позитивни повратни информации.
* Ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе резервни без напор да се реши тоа.
* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.

Големина (Инчен):
42x30cm, 82x59cm
Материјал:
Хартија
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Постер
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
BLINGIRD
Форма:
Посебна
Предмети:
Seascape
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Хартија
Стил:
гроздобер постер
Големина:
42x30 и 82x59cm
Материјал:
krapt хартија за материјал
користат за:
за кафе соба дневна соба декорација
ѕидот налепница:
ѕид уметност, занает
нови пристигнување:
топла продажба гроздобер постер мапата на светот
гроздобер хартија:
ретро kraft хартија
топла продажба:
Висок квалитет
Предмет:
kraft гроздобер хартија
Дома Декор:
за дневната соба декорација кафе

Слична стока во категоријата..