• Намалена цена
  • Ново
2017 Нов Цвет Винова Лоза Шема Акрилик Огледало На Ѕидот Decal Уметност Налепници Дневна Соба Оркестарот
zoom_in

2017 Нов Цвет Винова Лоза Шема Акрилик Огледало На Ѕидот Decal Уметност Налепници Дневна Соба Оркестарот

DEN 393.00 603.84

Износот
check Това е достапна

*100% Сосема Ѕид Налепници * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Огледало Боја : сребро Злато, црна * 1 сет : Мулти-чип Вклучуваат ( Огледало налепници+двострано лепило+Инструкции) * Примена Големина : 30x30 cm/40x40cm/60x60cm Пакет Големина 20x20x8c м Купувачот Внимание : производ површината имаат заштитна фолија стр ле себе го отстраните по инсталација
За Погоден Ѕидови
,
За Наше Добро пакет
За плаќање
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел.
За Превозот
* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени. Но, ние може да ви понуди попуст на производот.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
* Ако не го добиете вашиот производ 30days. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Врати се прифати, во рок од 7 дена по приемот на објектот. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Повратни информации :
* Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме не двоумете се да ни даде позитивни повратни информации.
* Ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе резервни без напор да се реши тоа.
* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.

Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Seascape
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Поддршка База:
ПВЦ
Класификација:
За Ѕид налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Сценарија:
дома декорација за детска соба
Тема:
Уште живот
Број На Модел На:
Нов Производ
Функција:
3D налепница за дневна соба
боја:
огледало сребро. црна. злато. црвена. чоколадо...

Слична стока во категоријата..