• Намалена цена
  • Ново
Ѕид Слики Црно и Бело Овошје Платно Сликарство Апстракт Писма Сликарство Модерна Ѕид Уметност Постери и Отпечатоци Нордиските
zoom_in

Ѕид Слики Црно и Бело Овошје Платно Сликарство Апстракт Писма Сликарство Модерна Ѕид Уметност Постери и Отпечатоци Нордиските

DEN 265.00 427.20

Износот
check Това е достапна


Топла Продажба на Производи US $ 13.63 /set US $ 13.60 /set US $ 7.38 /set US $ 9.56 /set US $ 9.66 /set US $ 7.10 /set US $ 12.99 /set US $ 13.66 /set US $ 13.88 /set US $ 13.99 /set US $ 13.77 /set US $ 13.76 /set
Материјал
Масло Мастило Машина Спреј За Печатење (А Не На Страна На Нафта Сликарство)
Обложување
Висок Квалитет На Платно, Вода-Доказ, Влага-Доказ, Сонце-Блок. Еколошка Нафта Мастило.
Боја
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот, предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Рамка
Ние продаваме платно слики без рамка и платно слика во рамка.
Клиентите
Прилагодување
Да , Ние може ДА ги испечатите вашите сопствени фотографии / слики, ве молиме контактирајте ме.
Ние сме професионален дизајнер и може да се направи на најдобар дизајн за вас.
Цена
цената е за сет ( комбинација на слики )
Големина
на слика 1 парчиња во комплет, големината индициран е за секој едно парче.
Ракување Со Времето
во рок од 2 дена. ние секогаш го испрати пакетот следниот ден откако вашата уплата е потврдена.

Големина (Инчен):
20X30cmX1Unframed, 30X40cmX1 Формулиран, 40X55cmX1Unframed, 50X70cmX1Unframed, 60X85cmX1Unframed, 70X100cmX1Unframed, 20X30cmX1framed, 30X40cmX1framed, 40X60cmX1framed, 50X70cmX1 врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Бренд Име:
едноставна
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
G125
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство

Слична стока во категоријата..