• Намалена цена
  • Ново
САД стариот класичен цртан филм Totoro Гроздобер Kraft Постер ретро кафе бар за дневна соба ѕид налепница слики за позадина XCH681
zoom_in

САД стариот класичен цртан филм Totoro Гроздобер Kraft Постер ретро кафе бар за дневна соба ѕид налепница слики за позадина XCH681

DEN 108.00 143.52

Износот
check Това е достапна


ОПИС
ѕидот хартија,гроздобер хартија постер,дома декорација
големина : 30x21cm 42x30cm 51x35cm 42 X60cm
Материјал : хартија Kraft
Безбедност : Еко-пријателски
Пакување : тркалање во цевка
Плаќање :
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел.
Испорака :
* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени. Но, ние може да ви понуди попуст на производот.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
* Ако не го добиете вашиот производ 30days. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Врати се прифати, во рок од 7 дена по приемот на објектот. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Повратни информации :
* Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме не двоумете се да ни даде позитивни повратни информации.
* Ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе резервни без напор да се реши тоа.
* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство!

Големина (Инчен):
30x21CM, 42x30CM, 51X35CM, 60x42CM
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Постер
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Хартија
Стил:
Американски Стил
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Хартија
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Дома Декорација За Дневна Соба
Дома декорација:
ѕидот постер слика
Материјал:
cowhide хартија гроздобер
користат за:
за ѕид декорација
ѕидот налепница:
ѕид уметност, занает налепница
нови пристигнување:
Бесплатен превозот
гроздобер хартија:
ретро kraft хартија
топла продажба:
ЗА ЅИД УМЕТНОСТ CRFAFT
Предмет:
за гроздобер хартија
Дома Декор:
Ѕидот Оркестарот Сликарство

Слична стока во категоријата..