• Намалена цена
  • Ново
3D Позадина Зајдисонце Пејзаж 3D Постер Декоративни Мурали Арт Деко, Дневна Соба и Спалната соба Дома Декоративни Додатоци HCX031
zoom_in

3D Позадина Зајдисонце Пејзаж 3D Постер Декоративни Мурали Арт Деко, Дневна Соба и Спалната соба Дома Декоративни Додатоци HCX031

DEN 367.00 564.96

Износот
check Това е достапна

Опис на производот Meterial : ПВЦ ПВЦ Фактор : ПВЦ е проѕирен meterial , може да биде поставено на секоја позадина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел и други мазен материјал површината. На Дното лепак е пренослив .Ќе може да се отстрани од неа без штета на ѕидот. Заштита на ѕидот, вие исто така може да се отстранат по фен за греење .
ПВЦ Користи Налепница директно, нема потреба трансфер филм . Поддршка на чиста , сува и мазна ѕид, и советите да не да се држи на конвексни и конкавни делови ,и поклопецот делови. Може да се држи како чекори и, исто така, може да DIY како на начин како што сакате. Кога се држи , pls ставете на средината на прв , а потоа го отвори кон десно и лево .
Објектот Големина
Пред DIY : 50x70(cm)
Нето Тежина : 110 g
Соодветни Позиции
Како да се користи
За плаќање
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел.
За Превозот * Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена. * Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени. Но, ние може да ви понуди попуст на производот.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. * Ако не го добиете вашиот производ 30days. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро Враќање : * ве Молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни. * Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни; може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Врати се прифати, во рок од 7 дена по приемот на објектот. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. * Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. Повратни информации : * Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.

Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Европа
Рамка:
No
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Медиум:
ПВЦ
Поддршка База:
ПВЦ
Шема:
топла продажба за ѕид уметнички занает, за дома deocration
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Stov
Стил:
ѕидот декорација за спална соба
Сценарија:
пвц ѕид налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ винил
Функција:
пвц 3d НАЛЕПНИЦА ЗА ЅИД ОРКЕСТАРОТ
Број На Модел На:
Нов Производ
Функција:
3D Налепница
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Слична стока во категоријата..