• Намалена цена
  • Ново
Новороденче Swaddle Заврши Памук Мека Sleepsacks Додатоци Младата Цртан Филм Шема Заврши Ќебе Облека 2018 Нови
zoom_in

Новороденче Swaddle Заврши Памук Мека Sleepsacks Додатоци Младата Цртан Филм Шема Заврши Ќебе Облека 2018 Нови

DEN 211.00 285.12

Износот
check Това е достапна


Новороденче Swaddle Заврши Памук Мека Sleepsacks Додатоци Младата Цртан Филм Шема Заврши Ќебе Облека 2018 Нови
Карактеристики :
Изработени од памук, мека и дише, без штета на младата кожата Прилагодливи бебе заврши swaddle ќебиња за девојки или момчиња се создаде утроба-допаѓа чувството за новороденчињата и го спречува сепвам рефлекс Прилагодливи спиење вреќи имаат мека ткаенина крилја што се зацврсти безбедно со кука и јамка додатоци за да се создаде совршено се вклопуваат лето младата swaddle или зимски заврши со стилски swaddle дизајни Нашето бебе спие торби не се само убави, но лесен и дише Машина за миење топло или ладно на нежна/деликатна поставување
Големина : 62*28 CM
Пакетот вклучува : 1 Pcs

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sleepsacks
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Бебе Sleepsacks
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Унисекс

Слична стока во категоријата..