• Ново
55 60 4а-инчен 4k 32G smart HD 2160p UHD 4K Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со WIFI и Безжични Екранот
zoom_in

55 60 4а-инчен 4k 32G smart HD 2160p UHD 4K Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со WIFI и Безжични Екранот

DEN 84000.00

Износот
check Това е достапна


55 60 4а-инчен 4k 32 G smart HD 2160p UHD 4 K Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со WIFI и Безжични Екранот
WIFI следи 4А-4k 32 G smart HD 2160p led дисплеј ТВ Топла Продаде 60 инчен Android ТВ 4k Led Светлото Телевизии
Цената за 55 инчи ТВ е 650amd превозот цена треба друг 600па сосема треба 1250со превозот. Ве молам дозволете ми да знам. Опис на производот Поврзани со Производи Xiaomi ТВ Кутија 3 Xiaomi Моќ Лента
Xiaomi Рутер 3 C најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Она што е за условите на пакување?
A : Ние ќе се користат оригинални xiaomi пакување.
Q2. Каков е вашиот начин на плаќање?
A : T/T 100% депозит пред пратката.
Q3. Она што е за условите на испорака?
A : EXW, ФОБ.
Q4. Како за вашиот време на испорака?
A : Генерално, можеме да брод на стоките во 5-7 работни дена по плаќање пристигнувањето ако во акции.
П5 : Како да го направи нашиот бизнис долго-рок и добри односи?
А : 1. Ние ги добар квалитет и конкурентна цена да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист ;
2. Ние ги почитуваме секој клиент како нашиот пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив,без разлика каде и да доаѓаат

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Am89881
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Бренд Име:
GXST

Слична стока во категоријата..