• Намалена цена
  • Ново
10pcs/многу Слабеење Detox Patch Нога Влошки Печ Detoxify Токсини со Лепило се Задржи се Вклопуваат Здравствена Заштита подобар сон и повеќе бенефиции
zoom_in

10pcs/многу Слабеење Detox Patch Нога Влошки Печ Detoxify Токсини со Лепило се Задржи се Вклопуваат Здравствена Заштита подобар сон и повеќе бенефиции

DEN 81.00 89.76

Износот
check Това е достапна


10pcs/многу Detox Нога Влошки Печ Detoxify Токсини со Лепило се Задржи се Вклопуваат Здравствена Заштита подобар сон и повеќе бенефиции Зелени производи
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Губење на тежината, combats замор, ја подобрува циркулацијата, подобро спиење и повеќе бенефиции
Зелени производи
Како да се користи
1. Отстранување на поголем дел од лепило лист и discard (отфрли).
2. Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу кон лепило површината.
3. Се држи и да се шири цврсто на единствена на твоите нозе, и да се отстрани помалиот дел од лепило лист.
4. Генерално овозможи помеѓу 8-12 часа за целосна апсорпција да се случи пред да ја отстраните влошки.
Спецификации :
Состојки : бамбус оцет, chitosan, dextrin, dokudami, loquat лист, турмалин, растителни влакна, витамин Ц, дрво оцет.
Лепило Лист Боја : Бела
Лепило Лист Димензии : 12cm x 10cm
Пакетот Вклучува :
10 x Нога печ

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Број На Модел На:
Слабеење Detox Patch Нога Влошки
Тип:
Слабеење Печ
Бренд Име:
relcare
НЕТО-WT.:
10pcs/многу
Лепило Лист Боја:
Бела
функција 1:
Губење на тежината, combats замор, ја подобрува циркулацијата, подобар сон ,итн
Карактеристика 2:
Зелени Производи

Слична стока во категоријата..