• Намалена цена
  • Ново
SN.СУ.SK Топло Волнени Капи За Мажи Жени Ски Капи Зимска Шапка Женски Beanies Skullies Квалитет Gorros Hombre Аикидо Капа
zoom_in

SN.СУ.SK Топло Волнени Капи За Мажи Жени Ски Капи Зимска Шапка Женски Beanies Skullies Квалитет Gorros Hombre Аикидо Капа

DEN 436.00 623.52

Износот
check Това е достапна


100% Сосема нов висок квалитет
Пол : Унисекс,мажите 's зимска шапка, жените 's зимска шапка
Стил : Случајни Мода,Поврзана Beanie Шапка околу : 48-58cm,(еластични),погодни за повеќето луѓе облечени во : пролет, есен зима сезона
Почитувани купувачот, Поради рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка. Поради различни монитор,Боите можат да се разликуваат. Ве молиме љубезно разбирање, ви благодариме! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Смисла Ние Брод на Светот, освен APO / FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 35 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Време на испорака (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.) Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Сервис и Повратни информации Ако кога ќе примите не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 10 дена се врати за нас. Врати стоката не може да помине преку или измиени.(Товарни платени од страна на купувачот), ако постојат купувачи се врати стоката причини кои влијаат на нашето средно продажбата на производи, ние не ќе ги даде во returnable. Ако ни даде акција за повлекување на производи, вие може да го задржи производот. Ние ќе го открие причинителот на стоки.Ако продавачот причини, ние ќе го избере делумно враќање на средствата за вас!Ако причината е предизвикана од страна на купувачот, ние не ќе рефундирање на вашите пари ! Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Со цел да се избегне тарифи, ние ќе го пополни пријавените количини на помалку од производот, цените, испраќа до купувачот како подарок. Ве молиме предмет на локалната земја царинска тарифа политика. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
SN.СУ.SK
Број На Модел На:
02-9082k
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс

Слична стока во категоријата..