• Намалена цена
  • Ново
2017 рачно изработени Ратан ткаени чанта Гроздобер Ретро Ратан Плетени Гласник Торба Дама Чанта шопинг Tote природни корпи за складирање
zoom_in

2017 рачно изработени Ратан ткаени чанта Гроздобер Ретро Ратан Плетени Гласник Торба Дама Чанта шопинг Tote природни корпи за складирање

DEN 1675.00 2392.80

Износот
check Това е достапна


2017 рачно изработени Ратан ткаени чанта Гроздобер Ретро Ратан Плетени Гласник Торба Дама Чанта шопинг Tote природни корпи за складирање со лагер
* Материјал : Виетнамски Есен Ратан * Спецификација : 26 * 10 * 17cm ( L * W * H ) + 18cm ( рачка ) * страна кошница е направен од Виетнам Ратан, високо квалитетен материјал, издржлив и нетоксичен. целиот процес е рачно изработени, тоа трае долго време да се заврши, традиционалните испаруваат техника,животната средина, Безбедно и модерен,природни и здравје.
* Edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен занаетот.
* Секој детаљ е внимателно ткаени, површината се чисти.
* рака Складирање Кошница е многу густа и издржливи.
* Складирање кошница е симпатична, без мирис ,може да се стави Канцелариски / овошје зеленчук / медицина / CD / далечински управувач / магнетна картичка / книга, списание / слушалки кабел / жица козметика / накит сосови / суво овошје / ореви / храна / дребулии во него ,исто така, како шопинг торба.
* Имаат силна practicability и breathability ,лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети
* Како подарок е одличен. најдобрите подароци за да ја испратите до вашите пријатели и семејства, или како компанија е сувенири.
* Не само практично складирање туку исто така и убав decors за вашиот дом.
Пакетот вклучува :
1 * рачен Ратан кошница со лагер

Големина:
L
Тип:
Складирање Кошеви
Бренд Име:
Fedorenko
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Материјал:
Ратан
Спецификација:
26 * 10 * 17cm ( L * W * H ) + 18cm ( handle )
Материјал:
Виетнам Чиста диви есен Ратан
Употреба:
храна Пијалаци Дребулии Пијат/Храна Neatening
tyle:
гроздобер мода
Методи на производство:
100% рачно изработени

Слична стока во категоријата..