• Намалена цена
  • Ново
Платно Облека Складирање Барел Кошница Виткање Складирање Организатор Водоотпорен Големи Перење Кошница Деца Играчки Носителот Складирање
zoom_in

Платно Облека Складирање Барел Кошница Виткање Складирање Организатор Водоотпорен Големи Перење Кошница Деца Играчки Носителот Складирање

DEN 369.00 518.88

Износот
check Това е достапна


Преносни Платно Облека Складирање Барел Водоотпорен Виткање Перење Кошница Детска Играчка Носителот На Организаторот
Карактеристики :
Голема големина, може да се приспособат на облека, играчки и други остатоци.
Едноставен стил, може да биде како декорација во собата.
Издржливост и практичност.
Свитлива, може да се зачува простор.
Спецификации :
Материјал : Платно
Големина : 500 X 400 mm/19.69 X 15.75 во
Количина : 1
Тежина : Околу. 300g
Пакување : ЈП торба за пакување
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
1 X Складирање кошница

Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
складирање кошница
Употреба:
облека
Функција:
Виткање
Тип:
Складирање Кошеви
Материјал:
Платно
Големина:

Слична стока во категоријата..