• Намалена цена
  • Ново
Модерен туристички преносни миење торба, мултифункционални storagel торба бесплатен превозот
zoom_in

Модерен туристички преносни миење торба, мултифункционални storagel торба бесплатен превозот

DEN 273.00 287.52

Износот
check Това е достапна


Модерен туристички преносни миење торба, мултифункционални storagel торба бесплатен превозот
НАПОМЕНА : оваа цена само за 1pcs, не 2pcs .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Големина:
S, L
боја:
Црвена, Виолетова
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
172-16-855
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
6 жица
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
storaage торба
Капацитет:
22*17cm
Спецификација:
22*17cm
Материјал:
Oxford
Големина:
22*17cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..