• Намалена цена
  • Ново
Еко-Пријателски Пластична Кеса Шопинг Складирање Кеси Дише Мрежа Виси Кујна Ѓубре Торба За Пакување На Шопинг Организатор Дома Торбичка
zoom_in

Еко-Пријателски Пластична Кеса Шопинг Складирање Кеси Дише Мрежа Виси Кујна Ѓубре Торба За Пакување На Шопинг Организатор Дома Торбичка

DEN 165.00 295.20

Износот
check Това е достапна


Име : Еко-Пријателски Пластична Кеса Шопинг Складирање Кеси
Стил : Модерна&Европската&Пастирски
Големина на :
L : 38x20cm/15.0x7.9"
S : 14.5x30cm/5.7x11.8"
Материја : Најлон + Мрежа
Тежина : 95g
Карактеристики :
1.Сосема нов и висок квалитет.
2.Совршен придружник за дома или Кујна.
3.Компактен дизајн, преносни и удобен за употреба.
4.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа исто така може да Едноставна вашиот дом.
Пакет : Безбедна и цврста сандак за секој производ.

Големина:
S, L
Тип:
Складирање Кеси
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Сет
Капацитет:
150ml
Бренд Име:
Mikeshea
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Форма:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Плоштад
Шема:
Три-димензионални Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
6 жица
Број На Модел На:
406M05
Материјал:
Најлон
Производот:
Ѓубре Торба
Име:
Еко-Пријателски Пластична Кеса Шопинг Складирање Кеси
Стил:
Модерната&Европската&Пастирски
Складирање сцена:
Ѓубре Торба За Чување Кеси
Големина:
As the picture show
категорија:
Складирање Кеси
МАТЕРИЈА:
Најлон + мрежа
боја:
Blue&Црвено&Зелено...
Тип:
6
Тежина:
95g
Функција:
Едноставен/Годи

Слична стока во категоријата..