• Намалена цена
  • Ново
Симпатична животно стил drawsting торба кабелот торба за чување торба висок квалитет 14*17cm бесплатен превозот
zoom_in

Симпатична животно стил drawsting торба кабелот торба за чување торба висок квалитет 14*17cm бесплатен превозот

DEN 502.00 528.00

Износот
check Това е достапна


Симпатична животно стил складирање торба dute стил висок квалитет 14*17cm бесплатен превозот
Напомена : дизајн брод по случаен избор.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Памук
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
A17-1-3-K88-K89
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
складирање торба
Капацитет:
14*17cm
Спецификација:
14*17cm
Материјал:
Памук&јута
Големина:
14*17cm
Тежина:
18g

Слична стока во категоријата..