• Ново
Мулти Големини 100pcs Билка Кафе Чај Мало Zip Заклучуваат за Складирање Торба w/ Заоблачено Прозорец Reclosable Браун Kraft Хартија Застане Пошта
zoom_in

Мулти Големини 100pcs Билка Кафе Чај Мало Zip Заклучуваат за Складирање Торба w/ Заоблачено Прозорец Reclosable Браун Kraft Хартија Застане Пошта

DEN 863.52

Износот
check Това е достапна


Патент Врвот Mylar Браун Kraft Хартија Складирање Кеси Со Јасни Прозорецот
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Kraft и Јасно Mylar
Големина : Надворешниот Големина : 9x14cm (3.5х5 во) Внатрешна Големина : 7.5x10cm(3x4in)
Надворешниот Големина : 10x15cm (4x6 во) Внатрешна Големина : 9x12cm(3.5x4.75in)
Надворешниот Големина : 12x20cm(4.75x7.75in) Внатрешна Големина : 10.5x15cm (4x6 во)
Надворешниот Големина : 14x20cm(5.5x7.75in) Внатрешна Големина : 12.5x15cm(5x6in)
Надворешниот Големина : 14x22cm(5.5x8.5in) Внатрешна Големина : 12.5x17cm (5x6.75in)
Надворешниот Големина : 16x22cm(6.25x8.5in) Внатрешна Големина : 14.5x17cm(5.75x6.75in)
Надворешниот Големина : 16x24cm(6.25x9.5in) Внатрешна Големина : 14.5x20.5cm(5.75x8in)
Надворешниот Големина : 18x26cm(7x10.25in) Внатрешна Големина : 16x21.5cm(6.25x8.5in)
Дебелина : 5.5 МИЛИ (14 C)
Бои : Kraft/ Избриши/ Kraft
Стил : Топ патент клип & Јасно Прозорецот
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав
** Големина може да се разликува од околу 2-5мм.
** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.
**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

боја:
Kraft Димензии 10x15cm, Kraft Големина 12x20cm, Kraft Size14x20cm, Kraft Големина 14x22cm, Kraft Големина 16x22cm, Kraft Големина 16x24cm, Kraft Големина 18x26cm, Kraft Големина 9x14cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
13 жица
Бренд Име:
VoluPack
Класификација:
Сет
Број На Модел На:
318
Форма:
Торба За Компресија Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Капацитет:
Зависи Од Големината
Спецификација:
Stand Up
Производот:
Zip Заклучување ag
Материјал:
Kraft и Јасно Mylar
Бои(Напред/Внатре/Назад):
Kraft/Избриши/Kraft
Запечатување & Рачка:
патент врвот

Слична стока во категоријата..