• Намалена цена
  • Ново
Ulzzang Супер Оган Чевли Жена Мода Платно Бели Чевли Рамен Љубители Чевли За Жени Ниска Плима Студентски Одбор Arder Жените Чевли
zoom_in

Ulzzang Супер Оган Чевли Жена Мода Платно Бели Чевли Рамен Љубители Чевли За Жени Ниска Плима Студентски Одбор Arder Жените Чевли

DEN 996.00 1914.24

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
9, 8, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Бренд Име:
ruimo
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Влијание resistance,Thermal,Waterproof,Shock-Absorbant,Breathable,Anti-Slippery,Hard-Wearing,Light,Balanced,Support,мала Тежина,Куќишта
Ниво На Пракса:
Напредни
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Winter2017
Горниот Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..