• Намалена цена
  • Ново
Techlogic 95V Android Wifi, Bluetooth 4G GPS бар-код Скенер DHL Логистика PDA Терминал Бар-Код Читач Data Collector
zoom_in

Techlogic 95V Android Wifi, Bluetooth 4G GPS бар-код Скенер DHL Логистика PDA Терминал Бар-Код Читач Data Collector

DEN 14207.00 17759.04

Износот
check Това е достапна


боја:
Црна
Длабочина На Боја:
32 Бита
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Брзина На Скенирање:
100 скенира/втор
Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Тип:
Бар-Код Скенер
Број На Модел На:
iData 95V
Скенирање Широчината:
A4
Бренд Име:
Techlogic
Тип На Производ:
Преносни Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Времето на пазарот:
Мар-09
Новина:
Нови
Оптичка Резолуција:
4mil

Слична стока во категоријата..