• Намалена цена
  • Ново
HQCAM 25мм видео надзор Одбор на МТВ леќа М12*0.5, широк агол на гледање 12degree, погоден за 1/3 или 1/4 видео надзор камера сензор
zoom_in

HQCAM 25мм видео надзор Одбор на МТВ леќа М12*0.5, широк агол на гледање 12degree, погоден за 1/3 или 1/4 видео надзор камера сензор

DEN 475.00 528.00

Износот
check Това е достапна


Спецификации : 1) Фокусна Должина : 25мм 2) Планината тип : М12*0.5 3) Формат(инчи) : 1/3" 4) Бленда : F2.0 5) Хоризонтална Насока : 12° 6) Оперативни Температура : -20°C~+80°C 7) Пакет : 1*25мм леќа
Спецификација : Параметарот на Леќата Модел Не SL-1.78 Фокусна Должина(mm) 1.78(±5%) Бленда(D/f') F2.0 Планината М12×0.5 Пиксели 2.0 Формат(инчи) 1/3 Хоризонтално Поле на Гледање 180 Димензија(mm) 26(D)×24.67(L) Тежина(g) 15 М О D(m) 0.3 Назад Фокусна Должина(mm) 4 Леќа Изградба 8 Компоненти 8 Елементи Оперативни Temerature
-10°C~+50°C
Можете Да го Користите Овој Објектив За Diy Употреба, тоа е широко се Користат За Врата Камера Дизајн!

Бренд Име:
HQCAM
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-178142136
Леќа:
25mm
планината:

Слична стока во категоријата..