• Намалена цена
  • Ново
HD видео надзор М12 леќа Pinhole 3.7 MM М12*0.5 Планината 1/3 F2.0 83 степен за безбедност CCTV камери Мини Камера
zoom_in

HD видео надзор М12 леќа Pinhole 3.7 MM М12*0.5 Планината 1/3 F2.0 83 степен за безбедност CCTV камери Мини Камера

DEN 142.00 157.92

Износот
check Това е достапна


Главни Карактеристики :
Фокусна Должина : 3.7 MM
Агол на Гледање : 83 степен
Слика Формат : 1/3"
Бленда : F2.0
Планината : М12 *0.5
Н. Ж : 10g
Пакување листа :
1× CCTV Леќа

Пакет:
3.7 mm
Бренд Име:
AHWVSE
Фокусна Должина:
16mm

Слична стока во категоријата..