• Ново
28-Инчен Бензин Видов Синџири 3/8 .058(1.5 мм) 92Drive Линк Брзо да се Намали Дрво За HUS 61 160 162 260
zoom_in

28-Инчен Бензин Видов Синџири 3/8 .058(1.5 мм) 92Drive Линк Брзо да се Намали Дрво За HUS 61 160 162 260

DEN 959.04

Износот
check Това е достапна


Пила Тип : 28" Големина на Пила Синџири 3/8" .058(1.5 мм) 92 Drive Линк Брзо да се Намали Дрво За HUS 61 160 162 260
Ако не знаете бар големина pls се измери должината cm
Pls се најде бар cm големина corrseponding водич бар инчен големина .(обично се сретне)
30cm=12"
33cm=13"
35cm=14"
38cm=15"
40cm=16"
45см=18"
50cm=20"
60cm=24"
Суровини : 68 Cr Ni Mo 3-3 Увезени од Германија
Сертифицирани : CE УЛ
W e имаат многу години на професионална продукција видов синџири технологија , и нашите суровини се увезуваат од Германија , мислам дека не постои прашање за квалитетот на ланци.
Ние ќе се фокусираме на qualitys ,Услуга , а цената ние нудиме е многу економично да се спореди со нашиот qualitys.
ние се отвори продавницата на aliexpress има 3 години и имаме многу стари клиентите од aliexpress .
Нашата многу искусни тимови се справи со проблемот , ако имате било каков проблем со синџири тип , pls ја испратите пораката , ние ќе ви ги даде да ги реши и да се најде правото синџири за вашата потреба .
Јас мислам дека ние ќе ви донесе добар шопинг искуство
Ние само се Специјализираат во виде синџири
Кога Ќе цел pls прочитај
Прво изберете право синџири : ако не се многу јасни во врска со вашиот синџири тип ,pls само контактирајте ме , јас ќе ви дадам се реши и да се најде правото синџири , ако ние ви кажам грижи синџири тип , ние ќе ви испратиме нова повторно додека ова е точно ,
pls не се отвори спорот , ние ќе ви ги даде да ги реши .(ако си купи грижи синџири , ние ќе не неодговорно )
Второ Ако не можете да најдете на следење на информации ,pls контактирајте ме прв , јас ќе ви се најде , ако тоа е изгубена , јас ќе ви испратиме нова повторно , и ако кога ќе примите ,синџири тип е грижете се , pls контактирајте ме , јас ќе ви испратиме нова синџири повторно , ако ви испраќаме синџирите е помалку отколку што цел , pls контактирајте ме, ние ќе ви испратиме помалку синџири повторно . pls pls pls не се директно се отвори спорот , ова ќе ни се направи многу тажен , ние се обидуваме се потрудиме да го направите ова , ако има грешка ние ќе се реши ова .

Материјал:
Легура
Структура:
Забот Синџир
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
92dl
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Функција:
пила делови
линкови:
92
Теренот:
3/8
guage:
.058

Слична стока во категоријата..