• Намалена цена
  • Ново
нова мода оригами хартија кранови Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок
zoom_in

нова мода оригами хартија кранови Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок

DEN 44.00 47.52

Износот
check Това е достапна

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Должина:
70cm, 45cm, 50cm, 40cm, 60cm, 90cm, 80cm
Бренд Име:
si xiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
diy ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
23*29mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слична стока во категоријата..