• Намалена цена
  • Ново
1set/многу Црна Гравитацијата Паѓа Мистерии Pendant Ѓердан Бил Cipher Тркала Уметност Сребро Гроздобер кварц џеб се види со слободни кутија
zoom_in

1set/многу Црна Гравитацијата Паѓа Мистерии Pendant Ѓердан Бил Cipher Тркала Уметност Сребро Гроздобер кварц џеб се види со слободни кутија

DEN 374.00 623.52

Износот
check Това е достапна


5383758685417818
Карактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 3.55 cm Дебелина : За 1.85 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 78 см Пакет Содржина : 1 x Џеб види 1 x pendant со Синџир 1x ѓердан 1 x кутија
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
k
Pendant Големина:
4 см
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
QiYuFang
Компатибилност:
види
Функција:
види
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Должина:
78 cm

Слична стока во категоријата..