• Намалена цена
  • Ново
Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Тркала Линк Синџир 925 Фунта Сребро За Жените & Мажите Подарок Томас Стил Ѓердан Одговара Ts Карма Diy
zoom_in

Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Тркала Линк Синџир 925 Фунта Сребро За Жените & Мажите Подарок Томас Стил Ѓердан Одговара Ts Карма Diy

DEN 437.00 560.64

Износот
check Това е достапна


Метална боја:
45см, 53cm, 60cm, 70cm, 80см, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Coinbabi
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
-
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Тркала Синџир 925 Sterling Silver
Компатибилност:
-
Функција:
-

Слична стока во категоријата..