• Намалена цена
  • Ново
MQCHUN Гитара Ѓердан За Мажи Жени Дете Музика Љубовник Подарок Сребро Злато Боја Cocoes Ѓердан Pendant Синџир Хип Хоп, Рок Накит-3
zoom_in

MQCHUN Гитара Ѓердан За Мажи Жени Дете Музика Љубовник Подарок Сребро Злато Боја Cocoes Ѓердан Pendant Синџир Хип Хоп, Рок Накит-3

DEN 84.00 123.36

Износот
check Това е достапна


MQCHUN Гитара Ѓердан За Мажи Жени Дете Музика Љубовник Подарок Сребро Злато Боја Cocoes Ѓердан Pendant Синџир Хип Хоп, Рок Накит-3 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*6.5 cm Тежина : 14.7 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
cy
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
2.8*2.8 cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Гитара
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Гитара Ѓердани
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Големина:
2.2*6.5cm
Тежина:
14.7g
Побрзо Express:
На Amout До 150USD Преку DHL/EMS/Федекс/UPS-от.....

Слична стока во категоријата..