• Намалена цена
  • Ново
dongsheng Мода Накит Некогаш одамна Marauders Мапата Шарм Ѓердан за Жени Мажи Накит Додатоци -30
zoom_in

dongsheng Мода Накит Некогаш одамна Marauders Мапата Шарм Ѓердан за Жени Мажи Накит Додатоци -30

DEN 50.00 72.00

Износот
check Това е достапна


dongsheng Мода Накит Некогаш одамна Marauders Мапата Шарм Ѓердан за Жени Мажи Накит Додатоци -30
Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : КАКО на сликата Големина : 3*4.8 cm Тежина : 18 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска

Бренд Име:
dongsheng накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
285
Pendant Големина:
3*4.8 cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Откако По Време
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слична стока во категоријата..