• Намалена цена
  • Ново
Нов луксузен Убава свадба рамо синџири благородна свадба тело jewery целосна кристал жените рамо ремени
zoom_in

Нов луксузен Убава свадба рамо синџири благородна свадба тело jewery целосна кристал жените рамо ремени

DEN 2094.00 2990.88

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
+100
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
л-001
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Монистра
Должина:
+100

Слична стока во категоријата..