• Ново
2 парчиња/пакет 4mm хематит мушка rosary, rosary ѓердан,симпатична rosary со антички позлата дева марија центар
zoom_in

2 парчиња/пакет 4mm хематит мушка rosary, rosary ѓердан,симпатична rosary со антички позлата дева марија центар

DEN 240.00

Износот
check Това е достапна


1.име : слободен брод 2бр/пакет 4mm мушка rosary, хематит rosary, rosary ѓердан со дева марија центар
2.големина : 4mm мушка
Може исто така заинтересирани во подолу litems која може да кликнете на сликата и да се купи :

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Pendant Големина:
42mm
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
N1358
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
rosary ѓердан
Функција:
верски rosary
Компатибилност:
верски rosary
синџир материјал:
Железо
Мушка големина:
4mm
Мушка материјал:
хематит
Име:
rosary
Должина:
more than 40cm

Слична стока во категоријата..