• Ново
Благодатта Јуни 14 Бои со Висок Квалитет Луксузни Модни Стакло Симулирани Бисер за Жените Партија Свадба рачно изработени Долго Бисер Ѓердани 55
zoom_in

Благодатта Јуни 14 Бои со Висок Квалитет Луксузни Модни Стакло Симулирани Бисер за Жените Партија Свадба рачно изработени Долго Бисер Ѓердани 55

DEN 239.52

Износот
check Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нов рачно изработени фабрика директни трговија на големо Материјал : Висок квалитет на стакло имитација бисери и уникатен дизајн линија заврзана . Синџир Должина : околу 55" Тежина : околу 100g/3.93 оз Мушка дијаметар : 0.8 CM Стил : Создадена бисер џемпер синџир ѓердан за елегантен дама,девојки Совршен за облекување на било облека во клубот,вечер партија матурска церемонија свадба итн

Должина:
140
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Монистра
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Nearround
Број На Модел На:
XHXL10
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Накит:
рачно изработени модни симулирани бисер ѓердани
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
Камен:
бисер
Стил:
симулирани бисер ѓердани за мајката на децата деца
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes

Слична стока во категоријата..