• Намалена цена
  • Ново
JEROLLIN Мода Накит Црна Ѓердан Долго Легура Tassel Ѓердан Жени
zoom_in

JEROLLIN Мода Накит Црна Ѓердан Долго Легура Tassel Ѓердан Жени

DEN 550.00 610.56

Износот
check Това е достапна


Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци Ѓердан
Опис
Ве молиме имајте во предвид : Цвеќе или кристали ќе има промена на бојата поради различни временски масовно производство, но тоа нема да има премногу битна разлика,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа. Количина : 1 Buc Синџир Должина :
300-450 мм или 11.81-17.72 инчен Pendant :
130*250 mm или 5.12*9.84 инчен Тежина : 130grams
N0011983
Превозот Информации :
Пакет : 1. Сите накит ќе биде внимателно.
2. спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. 3. Секој објект со opp пакување. Спецификација : ^ Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! ^ Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика на враќање 1, Ние наплата или размена ако објектот е оштетени или изгубени. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја врати стоката.
Повратни информации 1, Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезда за нас. Ние ќе го прават истото за вас. 2, ве Молиме да не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Ние мора да помогне да се реши проблемот.немојте да се грижите за тоа.

Должина:
400 to 500mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
JEROLLIN
Pendant Големина:
250*130mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
@@
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Aolly
Функција:
Декорација
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Трговија на големо:
Прифатена
Должина:
300-450 mm
Тежина:
130g
боја:
Црна
испорака:
брзо
квалитет:
Висок
оригиналниот:
Кина

Слична стока во категоријата..