• Намалена цена
  • Ново
Јапонија Аниме Едно Парче Luffy Шапка Pendant Ѓердан Модни Додатоци Линк Синџир Ѓердан Neckwear за Жени Мажи Подароци
zoom_in

Јапонија Аниме Едно Парче Luffy Шапка Pendant Ѓердан Модни Додатоци Линк Синџир Ѓердан Neckwear за Жени Мажи Подароци

DEN 72.00 90.24

Износот
check Това е достапна


Јапонија Аниме Едно Парче Luffy Шапка Pendant Ѓердан Модни Додатоци Линк Синџир Ѓердан Neckwear за Жени Мажи Подароци
2017 моден филм накит
победи подароци за семејството ,пријатели&Љубовник
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XL 1532/1533
Pendant Големина:
слободни
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Слична стока во категоријата..