• Намалена цена
  • Ново
Лебдечки Locket Хривнија 25ММ Круг Locket Нараквица со Rhinestones Магнетни Стакло Меморија Шарм Хривнија Деверуша Подарок
zoom_in

Лебдечки Locket Хривнија 25ММ Круг Locket Нараквица со Rhinestones Магнетни Стакло Меморија Шарм Хривнија Деверуша Подарок

DEN 182.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Пакување Вклучуваат : 1pc Хривнија
Метал Материјал : 925 Sterling Silver Позлатен/Розово Злато Позлатен Производ Локација : Кина Производ Стил : Луксузни Накит Стил Е Применливо Луѓе : Жена И Девојка Пакување : Хартија Кутија За Карти И Opp. Торба Користат за : Свадба, забава,Матурска,Reunions, Дипломирањето партија,Божиќ Подарок,Подарок за Денот на Вљубените

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
HAILLADTOP
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
SL020
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен

Слична стока во категоријата..