• Намалена цена
  • Ново
LUKENI Личност Мода жените Златна Боја/Пиштол црна/Бела Боја Кубни Циркон Прилагодливи Нерегуларни Нараквици Накит
zoom_in

LUKENI Личност Мода жените Златна Боја/Пиштол црна/Бела Боја Кубни Циркон Прилагодливи Нерегуларни Нараквици Накит

DEN 462.00 570.24

Износот
check Това е достапна


Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / годишнината Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Применливи подарок-давање прилики : свадбена, роденденски подарок, нешто различно Пакување : независни пакување Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

Метална боја:
Злато во Боја, Пиштол црна, Бела Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SYJSB-2017081028
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LUKENI
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Слична стока во категоријата..