• Ново
Moorvan нерѓосувачки челик Персоналните прилагодите engrave нараквици за женска рок хип девојка id синџир Femme накит VB593
zoom_in

Moorvan нерѓосувачки челик Персоналните прилагодите engrave нараквици за женска рок хип девојка id синџир Femme накит VB593

DEN 311.52

Износот
check Това е достапна


Моден Линк Синџир Хривнија
Големина : 19.5 cm*7mm / Тежина : 14 g/pc
Боја : Слика Шоу
Материјал : Нерѓосувачки Челик

Должина:
19.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
moorvan
is_customized:
No
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
VB593
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
носат
Материјал:
Никој
Компатибилност:
за подарок

Слична стока во категоријата..