• Намалена цена
  • Ново
5Pcs/ Set Вода Пад на Силиконски Калап За Форми Кристал Хривнија Pendant Накит Мувла Кастинг
zoom_in

5Pcs/ Set Вода Пад на Силиконски Калап За Форми Кристал Хривнија Pendant Накит Мувла Кастинг

DEN 79.00 84.48

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет
Употреба : diy мувла,накит одлуки алатки
Лесно правење и лесно надвор.
Вашиот најдобар избор да се направи било занает
Совршен алатки за вашиот DIY занает проекти направи pendant earring,ѓердан и други
Можете да DIY како облик за да се подобри вашата рацете на способност
Материјал : Силикон
Боја : бела транспарентна
Температурата Оценка : -40 centigrade ~ 210 centigrade.
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е лесна за употреба
Тоа е Мека и лесна за употреба
Забелешка : големината на производот не е голем како вашите замисли. Па ве молиме да се види внимателно проверете димензија пред да нарачате.
Пакет Содржина :
5* Силиконски Калап
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..