• Намалена цена
  • Ново
2018 Трендовски Нови Пристигнување Машки Пол Мажи Бакар Магнетни Хривнија Wristband Шарм Хривнија За Мажи
zoom_in

2018 Трендовски Нови Пристигнување Машки Пол Мажи Бакар Магнетни Хривнија Wristband Шарм Хривнија За Мажи

DEN 270.00 385.44

Износот
check Това е достапна

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал :
Бакар
Боја :
Злато
Големина на :
Ширина 1.3 см
Должина 20.5 cm
Пакет : Парче
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ви благодариме за разбирањето!

Метална боја:
Злато-боја
Должина:
20.5cm
Бренд Име:
JQUEEN
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..