• Намалена цена
  • Ново
Оган Круг Црвено Kunzite Кристал Циркони Камења Сребро Синџир Нараквици за Русија, САД, Украина Weddding Партија Подароци
zoom_in

Оган Круг Црвено Kunzite Кристал Циркони Камења Сребро Синџир Нараквици за Русија, САД, Украина Weddding Партија Подароци

DEN 544.00 604.32

Износот
check Това е достапна


Совети :
Почитувани купувачот, она што вид на боја е потребно? Ве молиме оставете порака за нас. Кога ќе го поставите цел, ние ќе ја испратите вашата нарачка до вас според вашата нарачка информации.
Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : 925 Sterling Silver
Предмет : Хривнија
Главниот Камен : Стакло, Кристал
Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел ,на најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
1.Почитувани пријатели, ако сакате да брзо да добиете на стоки, ве молиме можете да изберете DHL, ИЛИ ЕМС . 5-10days .
Бидејќи кина пост воздух mail , транзит време на нестабилност (10-45day) , ако не добиле парцела ( уште во транзит ,)
Ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето на приемот. Нема потреба да се спомене спорови, ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ние не го одредат времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,
брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Се разбира, ние ќе ги напише изјава цена е
пониска од реалната цена на стоката .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите работно време : Пекинг време : AM 9 : 00 - ПРЕМИЕРОТ 6 : 00
1.Вашата комплетна сатисфакција и позитивни повратни информации се многу важни за нас!
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ако имате било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, пред да
ќе остави негативен фидбек.
Ние ќе направиме се во наша моќ да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите е можно.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Канцеларија/кариера
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
Luckyshine
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
B0009
Затворач Тип:
Hummer
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Камен:
Црвено Kunzite, Citrine
Strone боја:
мулти-боја
дизајн:
единствена
Technic :
Чиста рачно изработени
Камен Намали:
Многу добро
Трговија на големо:
прифатете
Повод:
Подарок/Партија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Должина:
about 22cm
Метали Тип:
Сребро.

Слична стока во категоријата..