• Намалена цена
  • Ново
Сребро Циркони Основните Нараквици Крст Линк Синџир со Снег & Мраз Ролери Шарм, Трендовски DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените
zoom_in

Сребро Циркони Основните Нараквици Крст Линк Синџир со Снег & Мраз Ролери Шарм, Трендовски DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените

DEN 585.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Сребро Циркони Основните Нараквици Крст Линк Синџир со Снег & Мраз Ролери Шарм, Трендовски DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Сребро Циркони Основните Нараквици со Снег & Мраз Ролери Шарм
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Канал поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
Muffiy
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Обликотшема:
Снег & Мраз Ролери
Компатибилност:
Никој
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Должина:
16cm-25cm

Слична стока во категоријата..