• Намалена цена
  • Ново
XIUFEN Човекот Отворено Spliced Хривнија Мултифункционален Носи Шрафцигер Алатка Рака Синџир Областа Опстанок Хривнија
zoom_in

XIUFEN Човекот Отворено Spliced Хривнија Мултифункционален Носи Шрафцигер Алатка Рака Синџир Областа Опстанок Хривнија

DEN 2015.00 2427.84

Износот
check Това е достапна


Опис :
Предмет тип : Spliced Хривнија
Е применливо : Мултифункционален алатка
Боја : Како што е прикажано
дијаметар : 24cm, ширина : 3cm
Производ тежина : 150g
Материјал : титаниум челик
Функција :
Мултифункционален и лесен.
Погодна за отворен опстанок.
Пакетот вклучува :
1 * Spliced Хривнија
Answer : ___________________________ Note :
1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења (забелешка : 1cm=0.39 инчен), ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.
Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем и ние ќе ви ги даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XIUFEN
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
PBY_05GL
Функција:
Часовници

Слична стока во категоријата..