• Намалена цена
  • Ново
925 Sterling Silver Двојно Кутија Синџир Мат Ѕвезди Нараквици За Жените Мода Дама Противалергиски Фунта-сребро-накит
zoom_in

925 Sterling Silver Двојно Кутија Синџир Мат Ѕвезди Нараквици За Жените Мода Дама Противалергиски Фунта-сребро-накит

DEN 169.00 220.32

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SL215
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
TenJshunzhu
is_customized:
Yes
Материјал:
925 sterling silver
Функција:
Нараквици

Слична стока во категоријата..