• Намалена цена
  • Ново
ZABRA 925 Sterling Silver Луксузни Кул Змеј Хривнија за Мажи Гроздобер Steampunk Рок Biker Машки Рака Накит Прилагодите Должина
zoom_in

ZABRA 925 Sterling Silver Луксузни Кул Змеј Хривнија за Мажи Гроздобер Steampunk Рок Biker Машки Рака Накит Прилагодите Должина

DEN 5589.00 7872.00

Износот
check Това е достапна


Должина:
18.5cm, 19.5cm, 20.5cm, 21.5cm, 22.5cm, customize
Бренд Име:
ZABRA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
змеј накит
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Компатибилност:
standar
тежина за:
60g
Периметар:
20.5 cm,Прилагодите
Површината Ширина:
12mm
Метали Тип:
925 Sterling silver
Стил:
Гроздобер, Мода, Панк, Рок
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина,Ангажирање,Подароци
Дебелина:
6.5 mm

Слична стока во категоријата..