• Ново
Giantex 4 Мултифункционален Фиоки Возен Складирање Количка Рек Полици Полица Home Office Home Мебел HW54070COLOR
zoom_in

Giantex 4 Мултифункционален Фиоки Возен Складирање Количка Рек Полици Полица Home Office Home Мебел HW54070COLOR

DEN 2303.52

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот :
Нашата 4 фиока возен складирање количка вклучува 4 големи фиоки и 2 полици кои ги обезбеди доволно простор за складирање. Тоа е идеален за добивање на вашата работа и живот простор лесно во вашата канцеларија, дома, на училиште, гаража или само за никаде организација е потребно. Биде направен од хром челик врамени и пластични фиока организатор, овој 4 фиока 2 полици возен количка е издржлив и служи за долго време. Четири универзална тркала ќе ви помогне да се движат лесно. Не двоумете се да се купи еден!
Функција
Висок квалитет и сосема нов
Биде направен од челик рамка, цврсти и издржливи
Вклучувајќи ги и 4 големи фиоки(1 сина, 1 зелена, 1 портокал и 1red) за чување
Фиоки со круг knob за лесно земајќи ги во и надвор
Со 2 метал mesh полици
4 универзалната тркала (2 со брави) за лесно движење и фиксирањето
Максимално бескорисни за вашиот простор за складирање
Идејата за кујна, дневна соба, ученичкиот дом и канцеларија
Соберат потребните
Спецификации
Материјал : челик и пластика
Вкупната големина : 25.0"x14.5"x29.5"(DXŠXV)
Големина на фиока : 13.5"X11.0"X4.5"(L X W X Длабочина )
Дијаметарот на тркалото : 1.5"
Големина на секоја полица : 23.0"X14.5"(LXW)
Производ тежина : 10.0 lbs

Тип:
Трпезарија Мебел
Специфични Употреба:
Sideboard
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број На Модел На:
HW54070COLOR
Големина:
25.0x14.5x29.5(LXWXH)
Стил:
Модерен Минималистички
Бренд Име:
Giantex
Изглед:
Модерна

Слична стока во категоријата..