• Намалена цена
  • Ново
НОВА 9 Компјутери 1/4 100mm S2 Магнетни Хексадецимален Крстот Главата PH1 PH2 Електрични Шрафцигер Малку
zoom_in

НОВА 9 Компјутери 1/4 100mm S2 Магнетни Хексадецимален Крстот Главата PH1 PH2 Електрични Шрафцигер Малку

DEN 259.00 287.52

Износот
check Това е достапна

торба Карактеристики : Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа. Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки. Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка, и шрафцигер главата S2 високо квалитетен челик, оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал во боја, од внатре кон надвор се исти. Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку надворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал се Користат различни големини за да завртка, ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар, плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите! Спецификации Материјал : S2 легиран челик Тип на глава : Крстот Тип на месо тело : 6.35 mm /1/4 инчен хексадецимален Должина : 100mm Големина : 100mmxΦ3.0x PH1 100mmxΦ4.0x PH1 100mmxΦ4.0x PH2 100mmxΦ4.5x PH1 100mmxΦ4.5x PH2 100mmxΦ5.0x PH1 100mmxΦ5.0x PH2 100mmxΦ6.0x PH1 100mmxΦ6.0x PH2 Количина : 1 Сет (9 Компјутери) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет x Крстот Шрафцигер малку

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
Други
Магнетно:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мини
Со Рачка Или Не:
No
Број На Модел На:
3W180323
Завртка Тип На Глава:
Други

Слична стока во категоријата..