• Намалена цена
  • Ново
2018 Шорцеви Момчиња Деца Одбор Шорцеви Момчиња Повик за Пливање Водови Детска Облека Моден Стил Кратки панталони Плажа
zoom_in

2018 Шорцеви Момчиња Деца Одбор Шорцеви Момчиња Повик за Пливање Водови Детска Облека Моден Стил Кратки панталони Плажа

DEN 444.00 778.56

Износот
check Това е достапна


Прирачник за мерење, грешки 1-3cm, ве молиме да се разбере, ви благодарам многу! големина на запис панталони долго половината*2 хип*2 Препорачува висина 3 T 100 33cm 20*2cm 33*2cm 100cm 4 T 110 35cm 20*2cm 34*2cm 110cm 5 T 120 37cm 21*2cm 35*2cm 120cm 6 T 130 39cm 22*2cm 37*2cm 130cm 7/8 T 140 41cm 23*2cm 38*2cm 140cm
Превозот :
1.Предмети се испраќаат од Кина или Русија со користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена
2.Времето за испорака зависи од дестинацијата ,тоа може да трае до 35 дена. (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.)
3.Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена.
Плаќање :
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Се Враќа Услуги :
Ако кога не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и се врати.Врати стоката не може да се мијат andaffect нашите средно продажбата на производи,ние не ќе ги даде во returnable.
Ако ни даде акција за повлекување на производи, вие може да го задржи производот. Ние ќе го открие причинителот на стоки.Ако продавачот причини, ние ќе го избере една делумна наплата!Ако причината е предизвикана од страна на купувачот, ние не ќе рефундирање на вашите пари!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како да ја изберете големината?
А : ве молиме изберете големина според внатрешниот должина
Внатрешна должина=нога должина+1cm(за секојдневен чевли и сандали) или 1,5 см за чизми
Пример за купување секојдневен чевли на :
Ако нога должина е 19cm,19cm+1cm=20cm,внатрешна должина е 20cm,а потоа изберете ја соодветната НИ големина за да се направи нарачка.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Купувачот Читање :
1.Кога ќе го добиете производот, ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда оценка, кога ќе ни даде 5 ѕвездички, следниот да се дојде до нашата продавница да купат стоки ние ќе ви даде попуст.

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
dinoskulls
Материјал:
Лен,Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
DK32

Слична стока во категоријата..