• Ново
2 парчиња Freedconn Бренд Т-max 1500m мотоцикл шлем bluetooth спогодба слушалки 6 велосипедисти група зборува FM Радио, Bluetooth 4.1
zoom_in

2 парчиња Freedconn Бренд Т-max 1500m мотоцикл шлем bluetooth спогодба слушалки 6 велосипедисти група зборува FM Радио, Bluetooth 4.1

DEN 7535.04

Износот
check Това е достапна


2 парчиња Freedconn Т-max 1500m мотоцикл шлем bluetooth спогодба слушалки 6 велосипедисти група зборува FM Радио, Bluetooth 4.1
Карактеристики 1. Производот е за група спогодба, motorcyclists може да се зборува со друг во рамките на групата, спогодба на далечина може да стигне до 1500 метри, до 120km/h работен брзина. 2. 8 народи се зборува во исто време. 3.Висока верност, бас, HIFI квалитет на звукот 4. Однесување повици на својот мобилен телефон, како што се : 1) Примање на мобилен телефон за повик автоматски, auto одговарање; 2) Повик надвор, одговорите на повик, повик одбивање, јавете се откажам; 3) Последниот број redial & гласовно бирање; 4) Гласовен потсетник и да пуштате музика; 5) Тоа може да поврзете два телефони во исто време. 5. Автоматско префрлување помеѓу bluetooth мобилен телефон, спогодба, стерео музика. Кога постои доаѓање телефонски повик, да пуштате музика или спогодба статус ќе биде суспендирана. Откако ќе заврши вашата diologue, музика или спогодба функција ќе се продолжи автоматски. 6. Уживаат во музиката преку bluetooth им овозможи на мобилен телефон/MP3/GPS. (A2 DP Стерео Музика) музиката може да се контролира преку AVRCP, како play, pause, претходната песна, следната песна во игра. 7. Со DSP ехо откажување и бучава сузбивање технологија, кристално јасен глас квалитетот е загарантирана во висока брзина. 8. Копче за панелот е вода-доказ и сонце-доказ, додека дизајнот е издржлив. 9. Сметководствена FM радио функција, поддршка за аудио пренос. 10.Bluetooth 4.1,чипс ООП BC8 Одговараат за половина лице шлем и целосно се соочуваат со шлем Pacakge incldue 2 x Bluetooth Приемник 2 x USB Кабел 8 x Слушалки ВЕЛКРО 2 x Микрофон & Говорникот 2 x Менгеме 2 x PTT Копчето Велкро Лента 2 x Упатство

Тип На Објект:
шлем слушалки
Максималниот Број на Говорници:
>6
Посебна функција:
FM,Универзална Спарување Функција,Водоотпорен,Редукција на Шум
Применливи Шлем Тип:
Универзална
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Максимална Спогодба Растојание:
>1000m
Специјални Функции:
Авто-Прима телефонски, Мулти-уред Конекција, 1500m Опсег
Име На Модел:
т-max
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Бренд Име:
FreedConn
Објектот Должина:
4inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Режим На Конекција:
Bluetooth
Објектот Тежина:
0.9kg
Приклучок Тип:
ЕУ,САД приклучоци за избере
Спогодба Зборува:
6 Лица Зборува во исто време
функција :
Може да поврзете 3 BT Уреди, Noice Намалување, Вода доказ, FM
Полнење/Телефон/Stanby Време :
2.5 h/8h/1 недела

Слична стока во категоријата..