• Намалена цена
  • Ново
Креативни Бамбус Покрие Керамички Складирање Лименки Прекрасна Форма Кујна Лук/Ѓумбир Вентилирани За Чување На Резервоар Хотел/Домашна Употреба
zoom_in

Креативни Бамбус Покрие Керамички Складирање Лименки Прекрасна Форма Кујна Лук/Ѓумбир Вентилирани За Чување На Резервоар Хотел/Домашна Употреба

DEN 759.00 1224.96

Износот
check Това е достапна

Креативни Бамбус Покрие Керамички Складирање Лименки Прекрасна Форма Кујна Лук/Ѓумбир За Чување На Резервоар Хотел/Домашна Употреба
Материјал : керамички+бамбус
Големина : s-11x11x9.5cm, L-13*13*11.5 cm
Капацитет : S-550ml, L-850ml

Големина:
L, S
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
ULKNN
Материјал:
Керамички

Слична стока во категоријата..