• Намалена цена
  • Ново
5 Клетки Складирање Организатор Пластична Кутија Вратоврска Градник Чорапи Фиока Козметички Складирање Кутија За Накит Divider Уредната 2018 Б#
zoom_in

5 Клетки Складирање Организатор Пластична Кутија Вратоврска Градник Чорапи Фиока Козметички Складирање Кутија За Накит Divider Уредната 2018 Б

DEN 99.00 122.88

Износот
check Това е достапна

5 Клетки Пластични Организатор Складирање Кутија Вратоврска Градник Чорапи Фиока Козметички Divider Уредна Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Има 5 ќелии за складирање. Цврста и долготрајна. Вие не мора да се фрли далеку кога вие не треба фиока. Да заштедите до вашите скапоцени дневна простори едноставно страна на долна облека фиока за складирање кутија во вашата фиока или десктоп. Совршен чување продавница било долна облека,чорапи,маски,крпи,ракавици,handkerchiefs,кошули и др. Опис : Материјал : Пластични Боја : Сина,Зелена,Розова Големина(L*W*H) : 27cm x 6.5 см x 8.5 cm/10.63x2.56x3.35 инчен Клетки, големина : 5.5 cm/2.17 инчен Пакет Вклучуваат : 1 X 5 Клетки Пластични Организатор Складирање Кутија

Број на Групи:
Кутија
Бренд Име:
Saingace
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Големина:
27cm x 6.5 см x 8.5 cm/10.63x2.56x3.35 инчи
Материјал:
Пластични
Тип:
складирање кутија
Функција:
продавница било долна облека,чорапи,маски,крпи,ракавици,handkerchiefs,кошули

Слична стока во категоријата..