• Намалена цена
  • Ново
1pc Бонбони Кутии за Складирање Метал Романтична Превоз Слатки Чоколадо Кутија Свадба Партија Услуги 11x10X3cm 2018 Б#
zoom_in

1pc Бонбони Кутии за Складирање Метал Романтична Превоз Слатки Чоколадо Кутија Свадба Партија Услуги 11x10X3cm 2018 Б

DEN 67.00 82.08

Износот
check Това е достапна


1pc Нови Бонбони Кутии Романтична Превоз Слатки Чоколадо Кутија Свадба Партија Услуги
Опис :
Сосема Нов И Висок Квалитет.
Тоа Е Специјален Дизајн Ќе Направи Да Изгледате Оригинално.
Тоа Е Добар Подарок За Вашиот Љубовник,Семејство,Пријатели И Соработници.
Модата, домот ,едноставност
Направени Од високо квалитетни материјали, добра цврстина, убав дизајн
Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, ѓердан и други ситните
Материјал : Метал
Големина : За 11x10 X3cm
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(нема мало пакет) :
1pc Нови Бонбони Кутии Романтична Превоз Слатки Чоколадо Кутија Свадба Партија Услуги

боја:
светло зелена
Број на Групи:
Кутија
Бренд Име:
Saingace
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Големина:
За 11x10X3cm
Материјал:
Метал
Тип:
Складирање кутија
Функција:
продавница некои Бонбони

Слична стока во категоријата..