• Намалена цена
  • Ново
Еден Шиење Алатка Поставите DIY Занает Капчиња Крива Игла Ткаат Бод Конци за Плетење Занает Случај Галантерија Пластични Ткаат Занает
zoom_in

Еден Шиење Алатка Поставите DIY Занает Капчиња Крива Игла Ткаат Бод Конци за Плетење Занает Случај Галантерија Пластични Ткаат Занает

DEN 415.00 585.12

Износот
check Това е достапна


Дома, DIY Плетење Алатки Поставите Капчиња Крива Игла Ткаат Бод Случај Кутија Додатоци
Занает Капчиња Крива Игла Ткаат Бод Дома, DIY Плетење Алатки Поставите Случај Кутија Додатоци
Спецификации :
Име : Плетење Алатки Сет
Димензии : 1.5 м/ft 4.92
Материјал : пластика
Боја : жолта
Тежина : 205g
Пакување : OPP вреќа
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Плетење Алатки Сет
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
плетење
Материјал:
Пластични
Име:
Големина:
Материјал:

Слична стока во категоријата..