• Намалена цена
  • Ново
70PCS/Set Мултифункционален Шиење Кутија Конец за Шиење Бода Игли Алатки за Полнење Крпа Копчиња Занает Режа Патување Комплет за Шиење
zoom_in

70PCS/Set Мултифункционален Шиење Кутија Конец за Шиење Бода Игли Алатки за Полнење Крпа Копчиња Занает Режа Патување Комплет за Шиење

DEN 183.00 203.52

Износот
check Това е достапна


Име : комплет за шиење
Производ Големина
Отвори : 26.5 X22 X2.5cm/10.44 X4.73 X0.99"
Затворена : 12 X12 X2cm/4.73 X4.73 X0.99"
Боја : Црна (случаен додатоци во боја)
Тежина : 112g
Вклучени додатоци : како на сликата
1 X Комплет За Шиење

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Шиење
Отвори големина:
26.5X22X2.5cm/10.44X4.73X0.99
Тежина:
боја:
Затворена големина:

Слична стока во категоријата..