• Ново
НОВИ Притисок сензор ОДГОВАРА FORHondaAccord CR-V Вовед Граѓански S2000 1.6 2.0 L L 2.3 3.0 L L L4 V6 37830-PAA-S00 37830-P0G-S00 1996-2005
zoom_in

НОВИ Притисок сензор ОДГОВАРА FORHondaAccord CR-V Вовед Граѓански S2000 1.6 2.0 L L 2.3 3.0 L L L4 V6 37830-PAA-S00 37830-P0G-S00 1996-2005

DEN 2784.00

Износот
check Това е достапна


ГОРИВО ПУМПА за ВШМУКУВАЊЕ КОНТРОЛА ВЕНТИЛ ЗА FITNISSAN Almera Тино Primera X-Trail N16 V10 T30 2.2 L 096710-0130 2001-2013

Објектот Тежина:
0.3kg
Година:
2001-2013
X-Trail-Година:
2005,2006,2013,2010,2011,2003,2012,2004,2007,2002,2008
Бренд Име:
EAPENERGY
Име На Модел:
096710-0130
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Висина:
6cm
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Специјални Функции:
ГОРИВО ПУМПА ЗА ВШМУКУВАЊЕ КОНТРОЛА ВЕНТИЛ
Објектот Должина:
14cm
Nissan Модел:
X-Trail
ГОРИВО ПУМПА ЗА ВШМУКУВАЊЕ КОНТРОЛА ВЕНТИЛ:
ГОРИВО ПУМПА ЗА ВШМУКУВАЊЕ КОНТРОЛА ВЕНТИЛ

Слична стока во категоријата..